Hoofdmenu

Sportbedrijf Noordwijk

Duinwetering 105
2203 HM Noordwijk

Hulp nodig?
Telefoon: 06 17 44 64 73

Hoofdcontent

Buurtsportcoach & Cultuurcoach

In de gemeente Noordwijk is een team van zowel Buurtsportcoaches als Cultuurcoaches actief. Hieronder de foto's en namen van de Buurt- en Cultuurcoaches. 

Danny Sjaardema

Buurtsportcoach

danny@sportbedrijfnoordwijk.nl

 

Mike Bos

Buurtsportcoach

mike@sportbedrijfnoordwijk.nl

Remco Broekman

Buurtsportcoach

remco@sportbedrijfnoordwijk.nl

Kirsten Mollema

Buurtsportcoach

kirsten@sportbedrijfnoordwijk.nl

Bart Duivenvoorden

Buurtsportcoach

bart@sportbedrijfnoordwijk.nl

Lotte den Hengst

Cultuurcoach

lotte@sportbedrijfnoordwijk.nl

Leah Schaap

Cultuurcoach

leah@sportbedrijfnoordwijk.nl