Hulp nodig?
Telefoon: 06 174 464 73
E-mail: buurtsportcoach@sportbedrijfnoordwijk.nl

Hoofdcontent

Buurtsportcoach & Cultuurcoach

In de gemeente Noordwijk zijn 5 Buurtsportcoaches en 1 Cultuurcoach actief. Hieronder de foto's en namen van de diverse coaches.

Danny Sjaardema

Buurtsportcoach

danny@sportbedrijfnoordwijk.nl

 

Remco Broekman

Buurtsportcoach

remco@sportbedrijfnoordwijk.nl

Kenneth van Veen

Buurtsportcoach

kenneth@sportbedrijfnoordwijk.nl

Simone van Bommel

Buurtsportcoach

simone@sportbedrijfnoordwijk.nl

Donny de Groot

Buurtsportcoach

donny@sportbedrijfnoordwijk.nl

Ruby van der Zalm

Cultuurcoach

ruby@sportbedrijfnoordwijk.nl